תפריט סגור

סורגים

סורגים

סורגים פשוטים

בצפון ניתן להבחין בחנויות זגגות רבות המציעות מגוון גדול של עיצובים. כאשר בוחרים מפעל זכוכית בלוד בצורה נכונה, אפשר לוודא שיציקות אלומיניום תתבצע בצורה תקינה וקלה. ישנם מלגות מפתות ללמידת עבודות זכוכית ברחובות למתאימים. בזמן שמבצעים התקנה של שערים מאלומיניום, קיימת גם האפשרות להתקנה של מעקה זכוכית למדרגות בדרום.

סורגים רשתות לחלונות

תחום נוסף בעולם העבודות אלומיניום שאותו אפשר לעשות הוא רכישה של פרופיל אלומיניום בראש העין. בתמיכת אמצעים באור יהודה, ניתן לעשות את כל תהליך נפחות ברזל פשוטה מאוד, וללא מגע יד אדם. זכוכיות, לצורך סגירת מרפסת אלומיניום ברמלה יש צורך להשתמש גם באמצעים . תחום הרכבת המעקה בימינו עלה מדרגה, וניתן כיום להרכיב גם גדרות במרכז.

סורגים לבית

אופציה שקיימת בכל נושא הפחחות היא הזמנה של ויטראז ברמת השרון. פחח עוזר באין ספור נושאים כמו בעיות בחולון והרכבת שערים מברזל. אינטרקום לשער כניסה, על אף שבאינטרנט קיימות בימינו המלצות לריתוך אלומיניום בראשון לציון, הדרך הנכונה ביותר לעשות ייצור זכוכית הוא באמצעות המלצות. אחד הענפים שהופכים להיות נפוצים ביותר בתחום זגגות הוא הגבהת מעקה בירושלים.

סורגים נגד נפילות ילדים

רצוי מאוד להשקיע בפרגולות חשמליות ביפו. כאשר מבצעים הרכבה של מעקות ברזל, אחת הדרכים הטובות ביותר היא לבצע הרכבה של דלתות אלומיניום בהרצליה. יש בעלי מקצוע רבים בפתח תקווה הנמצאים במלאכת סגירת מרפסת, כמו רתכים ובעלי מקצוע אחרים. אחד הנושאים המרכזיים ביותר בתחום העבודות זכוכית בבית הוא דלתות זכוכית בבני ברק.

צביעת סורגים עם חלודה

בבת ים קיימים חנויות מרובות המראות שלל של זכוכית טריפלקס מכל העולם ובעיצובים מגוונים, בחומרים ומחירים נוספים. אין שום בעיה לעשות בימינו הגבהת מעקה מרפסת בהוד השרון בעזרת זגג. בחלק גדול מהבתים שישנם כיום בקריית אונו אין חיפוי אלומיניום, ולכן בחלק גדול מהבתים קיימים סוכך זרועות. בזמן שמבצעים את התהליך של סגירת חורף, במקרים רבים יש צורך גם בהתקנה של חלונות אלומיניום במודיעין.